Dnia 11 października 2019  odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili ich codzienny trud pracy oraz podkreślili swoją wdzięczność za poświęcenie w trosce o dobro wychowanków. Następnie pani Dyrektor Marta Sokołowska podziękowała  za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła siły i wytrwałości w wykonywaniu tego wyjątkowego zawodu.

Akademię przygotowała  klasa 2 HOT pod opieką pani Dominiki Dudy-Grzegorczyk.  W programie artystycznym wystąpiły również uczennice z klasy 3 HOT: Katarzyna Guzik, Natalia Lenart, Natalia Maciasz, Julia Płaciak, Marzena Sowa, Zuzanna Stopka, Agnieszka Szaflarska oraz Weronika Wróbel, które przedstawiły z humorem życie nauczyciela w krzywym zwierciadle. Następnie na scenie pojawiła się grupa taneczna pod przewodnictwem pani Kingi Kasprzak, która zaprezentowała układ taneczny do utworu „Opa, opa”. Na zakończenie programu artystycznego wystąpiła Magda Panek, uczennica klasy 4 a HOT oraz uczestniczka  10- tej edycji programu The Voice of Poland, która zaśpiewała piosenkę Lady Gagi „Shallow”.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej jeszcze raz pragniemy podziękować Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji za ich pracę na rzecz szkoły, życząc jednocześnie zdrowia oraz wytrwałości i cierpliwości.