>7 stycznia 2021 roku odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W tym roku test został przeprowadzony on – line, ze względu na obostrzenia związane z pandemią. W wydarzeniu uczestniczyło 155 uczniów. Do finałowego etapu olimpiady zakwalifikowali się uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 47 punktów na 60 możliwych,  wśród nich znalazła się uczennica ZSE Julia Kołat z klasy 2 b HOT, która uzyskała 49 punktów. Niestety, trochę szczęścia zabrakło Natalii Chrobak z klasy 2 g HOT, która uzyskała 46 punktów, mamy jednak nadzieję, że swoją bogatą wiedzę hotelarską wykorzysta w przyszłym roku szkolnym.

Tytuł przewodni XII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej brzmi: „Działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii ”. Etap finałowy odbędzie się  12-16 kwietnia 2021 r.

Gratulujemy wzięcia udziału w etapie okręgowym i uzyskania dobrych wyników, Julii życzymy dalszych sukcesów w etapie finałowym!