02 grudnia 2019 r. odbył się szkolny etap Olimpiady  zatytułowanej: Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. W Olimpiadzie wzięło udział 26 uczestników z klas I-IV Technikum Ekonomicznego oraz Rachunkowości.

Uczniowie zmierzyli się z testem składającym się z 20 pytań jednokrotnego wyboru, w którym to musieli wykazać się znajomością przepisów związanych z odprowadzaniem składek od różnego rodzaju umów, wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, własnej działalności gospodarczej i poruszania się po rynku pracy.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się trzy osoby, które  zdobyły największą liczbę punktów, a mianowicie: Klaudia Czerwień oraz Karolina Jędrol  z klasy IV b TE oraz ich młodsza koleżanka Aleksandra Garb z klasy III a TE.

Zwycięzcom gratulujemy!