Apelujemy do wszystkich kobiet, by nie zaniedbywały w czasie pandemii profilaktyki, w tym profilaktyki raka piersi. We współpracy ze Stowarzyszeniem Podhalańskie Amazonki i Nowotarską Telewizją Kablową zachęcamy do wykonania badań profilaktycznych. Informujemy, że Centrum Medyczne Maszachaba realizuje wspólnie z Centrum Medycznym Skopia oraz Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego celem jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności  zawodowej w programach zdrowotnych. Dzięki temu już w lipcu będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Wszystkie chętne osoby w wieku 50-69 lat zapraszamy w dniu 13 lipca 2020 roku, już od godziny 12.00, a 14 lipca od godziny 9.00 na parking Spółdzielczego Domu Kultury, Aleja Kopernika 12 w Nowym Targu. Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerami 12 6330218, 503777651. Zachęcamy do skorzystania z możliwości przebadania się i rezerwacji terminu ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

W przypadku pytań można się kontaktować ze Stowarzyszeniem Podhalańskie Amazonki (dane adresowe i kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej www.amazonki.podhale.pl) lub pedagogami szkolnymi: Katarzyną Grzybek i Magdaleną Korzycką.