Kolejny rok szkolny za nami. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSE odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się dyrekcja, nauczyciele, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie.
Jak co roku wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor i wychowawców nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Oprócz świadectw z czerwonym paskiem uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy za wysokie osiągnięcia sportowe, udział w przedmiotowych i zawodowych konkursach szkolnych. Pani dyrektor wszystkim gratulowała osiągniętych sukcesów i życzyła udanych, bezpiecznych wakacji.
Samorząd Uczniowski złożył podziękowania całemu gronu pedagogicznemu za całoroczny trud, życząc dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Zwieńczeniem uroczystości była piosenka “Dni, których jeszcze nie znamy” wykonana przez Emilię Brzyzek. Wszystkim – dyrekcji, nauczycielom, uczniom – życzymy zasłużonego odpoczynku. Wakacje czas zacząć!

Lista uhonorowanych uczniów.

  • Za świadectwo z czerwonym paskiem

Klasy pierwsze
Swałtek Agnieszka – 1 a HOT, Kula Karolina – 1 HAS, Janos Małgorzata – 1 TE, Gil Maria – 1 TOT

Klasy drugie
Strączek Roksana – 2 TE, Kieta Magdalena – 2 TE, Grabowska Amelia – 2 TR, Wojeńska Aurelia – 2 TR, Szymusiak Jakub – 2 TR, Brzyzek Emilia – 2 TR, Krzysik Kacper – 2 TR, Bielańska Izabela – 2 TR, Mrugała Karolina – 2 TR, Wyroba Julia – 2 TR, Bachulska Oliwia – 2 TH

Klasy trzecie
Chudoba Dominika – 3 TE, Dziwisz Julia – 3 TE, Waksmundzka Emilia – 3 TE, Łacek Martyna – 3 TR, Korkosz Alicja – 3 TR, Choroba Rafał – 3 TR, Pylypenko Artom – 3 TR, Szczęch Marta – 3 TR, Walkowiec Adrian – 3 TR, Ambroż Krystian – 3 TR, Rychtarczyk Daria – 3 TR, Lasak Julia – 3 TR, Zatłokiewicz Gabriela – 3 TR, Klamerus Maciej – 3 TOT – Laureat VII miejsca XI Olimpiady Wiedzy o Turystyce, Łowicz 2024, Kopeć Magdalena – 3 TOT, Włodarczyk Marzena – 3 TOT

Klasy czwarte
Kraus Lilia – 4 TE, Król Aleksandra – 4 TE, Jagódka Natalia – 4 TE, Bosak Mateusz – 4 TE, Żegleń Anna – 4 TE, Rapacz Martyna – 4 TR, Łukasz Kamila – 4 TR, Gelata Klaudia – 4 TR, Szlaga Mateusz – 4 TR, Galica Krzysztof – 4 TR, Kołodziej Jacopo – 4 TR, Łapczyńska Marta – 4 TR, Antolec Natalia – 4 TR, Buroń Katarzyna – 4 TR, Repa Izabela – 4 SOT, Pilch Julia – 4 SOT

Za wzorową frekwencję

Karolina Budz – 1 TOT, Karolina Rabiańska – 1B HOT, Teresa Bafia – 1 B HOT, Weronika Wilk – 1 B HOT, Gabriela Pańszczyk – 1 B HOT, Mateusz Dawiec – 2 TS, Kacper Krzysik – 2 TR, Jakub Szymusiak – 2 TR, Martyna Łacek – 3 TR

Za zaangażowanie  w pracę na rzecz społeczności szkolnej
Oksana Hranovska – 1 b HOT

  • Konkurs Master w zawodzie

Technik spedytor
1 miejsce – Anna Górecka – 2 TS
2 miejsce – Sebastian Mikicki – 4 SOT

Technik rachunkowości
1 miejsce – Natalia Antolec – 4 TR
2 miejsce – Patryk Krzysztofek – 4 TR
3 miejsce – Dominika Truty – 4 TR, Mateusz Szlaga – 4 TR

Technik ekonomista
1 miejsce – Bartłomiej Janowiak – 4 TE
2 miejsce – Lilia Kraus – 4 TE
3 miejsce – Natalia Jagódka – 4 TE

Technik hotelarstwa
1 miejsce – Paulina Fąfrowicz – 4 HOT
2 miejsce – Magdalena Drobny – 2 B HOT
3 miejsce – Julia Wilczek – 2 A HOT

Technik organizacji turystyki
1 miejsce – Maciej Klamerus – 3 TOT
2 miejsce – Morgan Górnik – 4 SOT
3 miejsce – Marzena Włodarczyk – 3 TOT

  • Konkursy międzyszkolne:

Norbert Nowak – 3 HOT – Laureat VII miejsca w XV Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej,
Maciej Klamerus – 3 TOT – udział w olimpiadach i konkurach geograficznych
Eryk Lichota – 3 HOT – udział w konkursie Geo-Planeta
Artom Pylypenko – 3 TR – za udział w konkursie Geo-Planeta
Gabriela Gubała – 3 TR – za udział w konkursach regionalnych
Maria Gil – 1 TOT – za udział w konkursach regionalnych
Izabela Repa – 4 SOT – za udział w konkursach regionalnych
Karolina Stanek – 2 TH – za udział w konkursach regionalnych

  • Konkurs czytelniczy o literaturze antycznej

Agnieszka Stanek – 2 A HOT
Aneta Myrda – 1 TE

  • Konkurs nakrywania stołów

I miejsce: Martyna Cisoń i Martyna Gal – 3 HOT
II miejsce: Julia Michalczyk i Magdalena Czyszczoń – 1 A HOT
III miejsce – Karolina Parzątka i Julia Piszczór – 2 B HOT
nagroda publiczności – Julia Michalczyk i Magdalena Czyszczoń – 1 A HOT

  • Zawody sportowe

Na etapie wojewódzkim:

Magdalena Walkowiec – 1 TR – VI miejsce w biegu na dystansie 100 m
Yahor Buhayou – 2 TS – VII miejsce w biegu na dystansie 1500 m

Na etapie powiatowym:

II miejsce w piłce nożnej dziewcząt
Zofia Bukowska – 2 TS, Amelia Kowalczyk – 4 TR, Wiktoria Kubiec – 2 TH, Patrycja Kurek – 3 TOT, Olga Słowakiewicz – 2 TE, Emilia Bydłoń – 4 SOT, Dominika Chudoba – 3 TE, Oliwia Zając – 4 TR, Gabriela Kalata – 2 TR

II miejsce w biegu na dystansie 200 m
Beniamin Basta – 2 TS

 III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
Amelia Filas – 3 HOT, Julia Pasławska – 1 A HOT, Julia Czaja – 1 TE, Julia Czaja – 2 A HOT, Izabela Rapacz – 4 HOT, Magdalena Maśnica – 1 HAS, Natalia Wilk – 4 TR, Marzena Kalemba – 4 TR, Wiktoria Sobolak – 4 TE, Kamila Łukasz – 4 TR, Paulina Ganczar – 4 TR

III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt (deble)
Karolina Parzątka – 2 B HOT, Anna Knurowska – 1 B HOT, Oliwia Zając – 4 TR