W listopadzie  w Myślenicach  odbyła się  konferencja podsumowująca „Małopolski System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży” Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2017/2018 .

Konferencja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Były nagrody, wyróżnienia oraz pochwały dla nauczycieli wychowania fizycznego z całego województwa, którzy przyczynili się do sukcesów sportowych w swoich szkołach.

Z powiatu nowotarskiego zostało wyróżnionych 5 nauczycieli, w tym z naszej szkoły aż dwóch – pani Barbara Kalata oraz pan Tadeusz Kalata.

Dzięki sukcesom sportowym naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła jest na drugim miejscu w powiecie nowotarskim wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych oraz na dwunastym miejscu w województwie na prawie 100 szkół  ponadgimnazjalnych.

Gratulacje dla uczniów i wyróżnionych nauczycieli.