7 listopada br. w Zespole Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu odbył się z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości  turniej unihokeja drużyn mieszanych chłopców i dziewcząt. Ideą turnieju było uczczenie na sportowo 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do turnieju zostało zgłoszonych 6 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z Nowego Targu: I LO, II LO, ZS nr 1, ZSTiP, ZSCKR i oczywiście nasza reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Założeniem turnieju było zebranie 100 uczestników na 100-lecie niepodległości. Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, mecze były bardzo widowiskowe,  niejednokrotnie kończyły się rzutami karnymi. Jednak wynik sportowy nie był najważniejszy. Najważniejsza była sama idea turnieju: sportowa rywalizacja, gra fair-play a to wszystko miało podkreślić szeroko pojęty patriotyzm.
Turniej przebiegał w fajnej i miłej atmosferze a dla każdego uczestnika organizatorzy ufundowali. napoje, drożdżówki i nagrody.

Skład zespołu z ZSE:
Zuzanna Krzystyniak, Maria Ulman, Gabriela Pysz, Wiki Gajewska, Ewelina Mamak, Justyna Bryja, Natalia Nykaza, Karolina Niemiec, Amelia Maciaszek, Jakub Cyrwus, Jakub Pałys, Mieszko Juszczak

Opiekun drużyny – pani Barbara Kalata