W dniu 22 września w naszej szkole odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego English Contest, organizowanego przez p. Dominikę Dudę-Grzegorczyk i p. Magdalenę Kadłub we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Targu. Test pisemny obejmował takie umiejętności jak rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz znajomość środków językowych.Do etapu finałowego zakwalifikowały  się następujące osoby:

1. Marta Zając z klasy 4 HAS
2. Jakub Szymonowicz z klasy 4 HOT
3. Łukasz Borowicz z klasy 4 b TE
4. Jakub Badziński z klasy 4 HAS
5. Julia Wójcik z klasy 4 HOT
6. Jakub Mateja z klasy 4 a TE

Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować szkołę w etapie finałowym, który odbędzie się 29 września o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale