Przypomnijmy, Wioletta Waniczek z klasy 4 a HOT, w kwietniu tego roku zdobyła tytuł „Mistrza Wiedzy Hotelarskiej”, a 1 grudnia zdobyła kolejny tytuł, tym razem „Mistrza Gościnności – Concierge”.
Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski odbył się już po raz trzeci w Myślenicach.
W zmaganiach wzięło udział  12 uczestników z całej Polski. Uczestnicy rywalizowali w trzech etapach konkursu. Etap pierwszy obejmował test wiedzy ogólnej zawodowej – 40 pytań jednokrotnego wyboru. Etap drugi to opracowanie zadania praktycznego, natomiast w trzecim etapie Wiola odpowiadała na pytania jury (7 pytań w języku polskim i 3 pytania w języku angielskim).
Po obradach jury przyznało uczennicy ZSE  – 1 miejsce oraz nagrody: statuetkę „Złoty Klucz”, indeks na  wydział Turystyki i Ekologii  w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej z zagwarantowanym wyjazdem na zagraniczną praktykę zawodową do luksusowego obiektu turystycznego na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz tego, Wiola otrzymała voucher na kolacje dla 2 osób w hotelu Galaxy w Krakowie oraz voucher na nocleg dla 2 osób w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłej karierze zawodowej!!!