ZSE YouTube
Poczta
ul. Kowaniec 125, 34-400 Nowy Targ
tel. 18 266 59 97, 18 266 26 23 fax. 18 447 96 84
Zespół Szkół Ekonomicznych
Plan lekcji
Librus
HOME
SZKOŁA
Historia
Dyrekcja szkoły
Grono pedagogiczne
Rada rodziców
Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski
Harmonogram akademii szkolnych
Gazetki szkolne
Wolontariat
Szkolne Koło Wolontariatu „Caritas”
Regulamin
Kodeks Etyczny Wolontariusza
Karta Wolontariusza
Koordynator
Biblioteka
O bibliotece
Zasady korzystania z biblioteki szkolnej
Katalog online
Raj Książek
Szkoła promująca bezpieczeństwo
Sukcesy szkoły
ePUAP
Dokumenty i wnioski
Ubezpieczenie NNW
Statut
Standardy ochrony małoletnich
Program wychowawczo – profilaktyczny
Zarządzenie dyrektora dot. studniówki
Wnioski i inne
Wniosek o wydanie duplikatu
RODZICE
Wychowawcy
Konsultacje nauczycieli dla uczniów i rodziców
Pedagog/psycholog szkolny
Informator o punktach pomocowych
Wywiadówki
UCZNIOWIE
Kalendarz roku szkolnego
mLegitymacja szkolna
Praktyki zawodowe
Egzamin maturalny Formuła 2023
O egzaminie
Harmonogram – część pisemna
Harmonogram – część ustna
Terminy dla uczniów
Deklaracja przystąpienia do egzaminu maturalnego
ZIU
Egzamin zawodowy
Terminy egzaminów
Informatory
Deklaracja przystąpienia do egzaminu zawodowego
Sukcesy i osiągnięcia uczniów
Biblioteka poleca
Raj Książek
W świecie filmu
Telefon zaufania
Pedagog dla uczniów
Ciekawostki
Bezpieczne wakacje
Kącik prawny
Google Workspace
Classroom
Poczta
Dysk
Kalendarz
Kącik ucznia
Nauka online
Przedmioty zawodowe
Quizlet
Duolingo
Wykaz podręczników
Szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów
REKRUTACJA
Dlaczego właśnie my?
YT dla ósmoklasistów
Zawody
Technikum
Technik Rachunkowości
Technik Ekonomista
Technik Spedytor
Technik Handlowiec
Technik Hotelarstwa
Technik Organizacji Turystyki
Szkoła branżowa I stopnia
Regulamin rekrutacji
Rekrutacja elektroniczna
PROJEKTY
Centrum Kompetencji Zawodowych
Aktualności – CKZ
Staż w przedsiębiorstwie
Planowane kursy w latach 2017-2021
Dodatkowe formy wsparcia zawodowego
Wizyty zawodoznawcze
Dokumenty dla wykonawców
Małopolska Chmura Edukacyjna
Aktualności – MCHE
Harmonogram zajęć online – turystyka
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line
Poznaj Polskę
GALERIA
KONTAKT
HOME
SZKOŁA
Historia
Dyrekcja szkoły
Grono pedagogiczne
Rada rodziców
Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski
Harmonogram akademii szkolnych
Gazetki szkolne
Wolontariat
Szkolne Koło Wolontariatu „Caritas”
Regulamin
Kodeks Etyczny Wolontariusza
Karta Wolontariusza
Koordynator
Biblioteka
O bibliotece
Zasady korzystania z biblioteki szkolnej
Katalog online
Raj Książek
Szkoła promująca bezpieczeństwo
Sukcesy szkoły
ePUAP
Dokumenty i wnioski
Ubezpieczenie NNW
Statut
Standardy ochrony małoletnich
Program wychowawczo – profilaktyczny
Zarządzenie dyrektora dot. studniówki
Wnioski i inne
Wniosek o wydanie duplikatu
RODZICE
Wychowawcy
Konsultacje nauczycieli dla uczniów i rodziców
Pedagog/psycholog szkolny
Informator o punktach pomocowych
Wywiadówki
UCZNIOWIE
Kalendarz roku szkolnego
mLegitymacja szkolna
Praktyki zawodowe
Egzamin maturalny Formuła 2023
O egzaminie
Harmonogram – część pisemna
Harmonogram – część ustna
Terminy dla uczniów
Deklaracja przystąpienia do egzaminu maturalnego
ZIU
Egzamin zawodowy
Terminy egzaminów
Informatory
Deklaracja przystąpienia do egzaminu zawodowego
Sukcesy i osiągnięcia uczniów
Biblioteka poleca
Raj Książek
W świecie filmu
Telefon zaufania
Pedagog dla uczniów
Ciekawostki
Bezpieczne wakacje
Kącik prawny
Google Workspace
Classroom
Poczta
Dysk
Kalendarz
Kącik ucznia
Nauka online
Przedmioty zawodowe
Quizlet
Duolingo
Wykaz podręczników
Szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów
REKRUTACJA
Dlaczego właśnie my?
YT dla ósmoklasistów
Zawody
Technikum
Technik Rachunkowości
Technik Ekonomista
Technik Spedytor
Technik Handlowiec
Technik Hotelarstwa
Technik Organizacji Turystyki
Szkoła branżowa I stopnia
Regulamin rekrutacji
Rekrutacja elektroniczna
PROJEKTY
Centrum Kompetencji Zawodowych
Aktualności – CKZ
Staż w przedsiębiorstwie
Planowane kursy w latach 2017-2021
Dodatkowe formy wsparcia zawodowego
Wizyty zawodoznawcze
Dokumenty dla wykonawców
Małopolska Chmura Edukacyjna
Aktualności – MCHE
Harmonogram zajęć online – turystyka
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach on-line
Poznaj Polskę
GALERIA
KONTAKT
Konsultacje nauczycieli dla uczniów i rodziców
Rok szkolny 2022/23
mgr
Marzena
Waksmundzka
środa 14:00-15:00
mgr
Piotr
Mrugała
poniedziałek 14:30-15:30
mgr
Sławomir
Buźniak
czwartek 14:30-15:30
mgr
Iwona
Paczuska
wtorek 7:15-8:15
mgr
Katarzyna
Batkiewicz
wtorek 12:20-13:00, środa 12:15-12:35
mgr
Anna
Ligas
poniedziałek 16:30-16:45, czwartek 7:35-7:50
mgr
Małgorzata
Abramek
piątek 7:15-8:15
mgr
Barbara
Balicka
piątek 8:00-9:00
mgr
Katarzyna
Białek - Ostrowska
wtorek 15:05-16:05
mgr
Iwona
Białoń
czwartek 10:00-11:00
mgr inż.
Emanuel
Brzyzek
wtorek 8:30-9:30
mgr
Natalia
Burian - Wór
czwartek 7:15-8:15
mgr
Agnieszka
Chowaniec
czwartek 10:00-11:00
mgr
Dominika
Duda - Grzegorczyk
wtorek 10:45-11:45
mgr
Anna
Górz
poniedziałek 7:15-8:15
mgr
Justyna
Grabowska-Bełciak
wtorek 8:10-9:10
mgr
Katarzyna
Guziak
piątek 11:00-11:30 (co 2 tygodnie)
mgr
Agnieszka
Holla
poniedziałek 11:00-12:00
mgr
Jacek
Jarząbek
wtorek 10:45-11:45
mgr inż.
Joanna
Jasica
wtorek 7:15-7:30, 10:00-10:45
mgr
Magdalena
Kadłub
piątek 11:50-12:50
mgr
Barbara
Kalata
wtorek 12:35-13:35
mgr
Tadeusz
Kalata
poniedziałek 11:50-12:20
mgr
Lucjan
Kapera
środa 15:05-16:05
mgr
Kinga
Kasprzak
wtorek 10:00-11:00
mgr
Magdalena
Korzycka
czwartek 10:00-11:00
mgr
Katarzyna
Kubasiak
środa 15:10-16:10
mgr
Adam
Liszka
środa 8:00-9:00
mgr
Dariusz
Łukaszka
piątek 15:10-16:10
mgr
Małgorzata
Majda
ostatni wtorek i środa 7:50-8:20
mgr
Anna
Martuszewska
wtorek 7:15-8:15
mgr
Monika
Morawska
środa 10:45-11:15
mgr
Aneta
Mróz - Molitorys
piątek 15:05-16:05
mgr
Jadwiga
Niemiec
czwartek 11:00-12:00
mgr inż.
Agnieszka
Pabin - Gromala
środa 15:05-16:05
mgr
Marcin
Panczakiewicz
piątek 10:00-11:00
mgr
Piotr
Plewa
piątek 10:00-11:00
mgr
Paulina
Smętek
piątek 7:20-8:20
mgr
Anna
Stołowska
wtorek 12:35-13:35
mgr
Beata
Stramka
środa 13:30-14:30
mgr
Marlena
Sulka
wtorek 16:00-16:30
mgr
Magdalena
Świerczek
wtorek 14:20-15:20
mgr
Aneta
Tworek
ostatnia środa miesiąca 15:05-16:05
mgr
Renata
Urbańska
środa 7:20-8:20
mgr
Krzysztof
Wiatr
wtorek 15:55-16:40
mgr
Dorota
Widurska
poniedziałek 16:00-17:00
mgr inż.
Paweł
Widurski
czwartek 9:05-10:00
mgr
Małgorzata
Wiśniowska - Wójciak
poniedziałek 10:00-11:00
mgr
Małgorzata
Włodarczyk - Stańska
czwartek 9:45-10:45
mgr
Joanna
Wójcik
poniedziałek 7:15-8:15
Skip to content
Open toolbar
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Zmniejsz tekst
Skala szarości
Skala szarości
Wysoki kontrast
Wysoki kontrast
Kontrast negatywny
Kontrast negatywny
Jasne tło
Jasne tło
Podkreślone linki
Podkreślone linki
Czytelna czcionka
Czytelna czcionka
Reset
Reset