20 czerwca grupa 15 uczennic z klasy 3 HOT udała się wraz z opiekunem Adamem Liszką do Krakowa na Uniwersytet Pedagogiczny.

Tam odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej . W rywalizacji językowej między szkołami z całej Małopolski okazaliśmy się bezkonkurencyjni deklasując pozostałe ekipy.

W kategorii szkół  uzyskaliśmy 104 pkt, druga Lipnica Wielka 63. Dwie nasze grupy Female Hotel Staff i Fluffy Pillows wygrały w kategorii zespołów. Natomiast indywidualnie Kinga Waksmundzka zajęła drugie, a Aleksandra Pelczarska trzecie miejsce.

Wygrane ekipy odbyły warsztaty w firmie Cisco, gdzie miały okazję poznać z bliska zasady funkcjonowania nowoczesnej firmy z branży IT.

Wszystkim dziewczynom z klasy 3 hot należą się wielkie brawa i gratulacje za ogrom ciężkiej pracy i sumienność jaką wykazały podczas wielu miesięcy zajęć online.