Co to był za turniej!!! Uff ?

Nasze szczypiornistki, po wygranej w zawodach miejskich, awansowały z najwyższego podium do zawodów powiatowych, które odbyły się 16 marca 2023 roku w hali sportowej w ZSTiP.

Do turnieju przystąpiło pięć najlepszych drużyn z Powiatu Nowotarskiego:

ZSE
ZSCKR
I LO
ZS Jabłonka
ZS Rabka-Zdrój

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

Nasze Dziewczyny, tradycyjnie, rozegrały pierwszy mecz z II LO, pokonując rywala 5:4.

W drugim meczu uległy rywalkom z Rabki 7:1, ale już wtedy wiedziałyśmy, że jest to faworyt turnieju. Nie pomyliłyśmy się, były najlepsze.

Trzeci mecz z Jabłonką, której obawiałyśmy się najbardziej, okazał się być po naszej stronie, ustalając wynik 5:4 dla ZSE.

Ostatni mecz był najbardziej emocjonujący, bo nasze piłkarki, przegrywając 4:1 w pierwszej połowie, wygrały 5:4 z Rolnikiem.  Cóż to był za pojedynek 😉

Szczypiornistki z Ekonomika pokazały w tym turnieju ducha rywalizacji, ogromną odwagę i chęć wygranej. Pomimo tego, że nie miały żadnej zmiany, nasza szóstka okazała się być niepokonana przez inne zespoły. Ulegając tylko Rabce, stały się vice mistrzami Powiatu. Ogromne brawa i wyróżnienie dla:

Anita Rapciak  – bramkarz, Kułach Ewelina, Bieniek Marcelina, Klimek Klaudia, Mierzwa Weronika, Hodorowicz Weronika, Gał Aleksandra, Jasion Oliwia, Bukowska Zofia –  rezerwowy bramkarz
Opiekun drużyny: p. Barbara Kalata