W dniu 28.03.2018 w hali sportowej Gorce rozegrane zostały zawody wojewódzkie w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn z całej Małopolski, które w drodze półfinału dostały się do ostatniego etapu. Nasza drużyna w grudniu została mistrzem Powiatu Nowotarskiego, później w lutym odbyły się kolejne zawody – półfinał wojewódzki, w którym wzięli udział mistrzowie z ośmiu powiatów Małopolski. Do dalszego etapu przeszły 4 drużyny, ale nasza drużyna okazała się najlepsza zdobywając pierwsze miejsce w półfinale wojewódzkim. Tydzień później spotkali się już tylko najlepsi m.in ZSE Nowy Targ, Andrychów, Sucha Beskidzka, Kraków, Tuchów,Olkusz.

Ostatecznie Nasze dziewczęta zostały Wicemistrzami województwa przegrywając tylko ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Kraków.

Tytuł wicemistrza województwa zdobyły:

Aleksandra Garb
Klaudia Bukowska
Karolina Siodłak