11 października 2024 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości, dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Podczas akademii uczniowie klasy II Technikum Hotelarskiego zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności, przedstawiając w zabawny sposób sceny z życia szkolnego. Rozbawiona publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Uroczystość uświetnił występ solistki Emilii Brzyzek, która pięknie wykonała utwór „Nauczycielom”. Duży wkład w przygotowanie akademii mieli również pan Paweł Widurski oraz Oliwia Kamińska, którzy zadbali o oprawę muzyczną.

Pani dyrektor Marzena Waksmundzka podziękowała nauczycielom za ich trud i serce, które wkładają w pracę z młodymi ludźmi. Serdeczne życzenia popłynęły także ze strony Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

O dokumentację fotograficzną wydarzenia zadbał, jak zwykle, niezawodny pan Lucjan Kapera.