W dniu 9 kwietnia w naszej szkole odbył się etap finałowy III edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego English Contest, organizowanego we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Targu. Test pisemny obejmował takie umiejętności jak rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz znajomość środków językowych.

Lista zwycięzców:

I miejsce zajęła Paulina Szczerba z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu.

II miejsce zajął  Kacper Bednarczyk z klasy 5 p TR z  Zespołu Szkół Ekonomicznych.

III miejsce zajął Michał Głodek z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Laureaci konkursu otrzymali karty podarunkowe, nagrody rzeczowe oraz nagrody książkowe. Szczególne podziękowania składamy Fundatorom nagród:

  1. Radzie Rodziców Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
  2. Radzie Rodziców II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu
  3. Wydawnictwu Macmillan
  4. Wydawnictwu Pearson
  5. Wydawnictwu Oxford

Organizatorzy konkursu: p. D. Duda-Grzegorczyk, p. M. Kadłub p. A. Stołowska z Zespołu Szkół Ekonomicznych w N. Targu, p. J. Jurzec, p. R. Ceremuga, p. Karolina Majewska z II Liceum Ogólnokształcącego w N. Targu.