13 grudnia 2023 roku w  Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie, odbył się okręgowy etap Olimpiady Umiejętności  Hotelarskich. Organizatorem  wydarzenia  jest  Szkoła  Główna Handlowa w Warszawie.

Znamy już  wyniki II etapu konkursu.  Do centralnego  etapu olimpiady zakwalifikowało się 35 najlepszych uczniów z całej Polski,  wśród nich znalazła się uczennica klasy 4 g HOT  Wiktoria Spyrka. Weronika Tokarczyk z klasy 4 g HOT, również reprezentowała ZSE na tym etapie  – zabrakło 1 punktu, by przejść do etapu centralnego.

Etap centralny odbędzie się w dniach 29 – 31.03.2023 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Motto Olimpiady Umiejętności Hotelarskich: Hotele są tak dobre jak ludzie, którzy w nich pracują

Hasło edycji: Kompetencje społeczne kluczem do profesjonalnej obsługi gościa

Serdecznie gratulujemy!