W dniu 18 stycznia 2024 roku odbyły się zawody rejonowe w Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt. Startowało 6 drużyn.
Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze w grupie ZSE : ZSO nr 2 ,,Bór” (2:1), ZSE : ZST i P ,,Metalka” (2:0) i tym samym awansowała do półfinału. W następnym meczu nasze siatkarki pewnie wygrały z ZS nr 1 ,,Sokół) (2:0).  Dzięki tej wygranej uczennice ZSE wiedziały, iż awansują do kolejnego etapu zawodów, gdyż tylko trzy pierwsze miejsca mają ten przywilej. W finale uległy ZSO nr 1 ,,Goszcz” (0:2) i ostatecznie zdobyły puchar dla szkoły oraz fantastyczne II miejsce. Mamy nadzieję, iż w zawodach kolejnego szczeblu nasze dziewczęta sprawią nam miłą niespodziankę tym bardziej,  że to będzie w Dniu Kobiet 8 marca.
Gratulujemy !!!

Skład drużyny: kapitan : Julia Czaja, Magdalena Maśnica, Maryla Kalata, Julia Pasławska, Izabela Rapacz, Marzena Kalemba, Natalia Wilk, Wiktoria Kubiec, Wiktoria Sobolak, Julia Czaja, Amelia Filas, Emilia Skałuba
Opiekun: p. Kinga Kasprzak