W dniu 19 marca w naszej szkole odbędzie się I etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego English Contest, organizowanego we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Targu. Celem konkursu jest przede wszystkim zapoznanie uczniów z przyszłą formą egzaminu maturalnego z języka angielskiego oraz stworzenie możliwości sprawdzenia swoich umiejętności językowych we współzawodnictwie z innymi uczniami. Test pisemny będzie obejmował takie umiejętności jak rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz znajomość środków językowych. Etap finałowy odbędzie się 9 kwietnia w naszej szkole.

Osoby zakwalifikowane do etapu finałowego uzyskają ocenę cząstkową bardzo dobrą z języka angielskiego, a finaliści konkursu otrzymają karty podarunkowe, nagrody książkowe oraz ocenę cząstkową celującą z języka angielskiego.

Wszyscy zainteresowani maturzyści proszeni są o zgłoszenie się do organizatorów konkursu: p. Dominiki Dudy-Grzegorczyk, p. Anny Stołowskiej lub p. Magdaleny Kadłub w terminie do 18 marca.

Uczestnicy konkursu zobligowani są do zapoznania się z poniższym regulaminem.

Konkurs ENGLISH CONTEST 2024-regulamin