Oj, działo się w ZSE w ten ostatni dzień przed przerwą świąteczną. W oczekiwaniu na ten radosny czas cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć występy uczniów i nie tylko…..

Występy rozpoczęły klasy drugie, które wraz z wychowawcami przygotowały i zaśpiewały piosenki świąteczne, wprowadzając uczestników w świąteczną atmosferę. Po energicznie zaśpiewanym “Z kopyta kulig rwie..” na scenie pojawił się gość specjalny – zespół dziecięcy z Pyzówki “Mali Pyzowianie”, który zaprezentował jasełka. Ich występ wzbudził prawdziwy zachwyt publiczności, samo przedstawienie ciągle przerywały żywiołowe oklaski a na zakończenie były nawet owacje na stojąco.

Po wspaniałym występie małych górali przyszła kolej na pokaz szkolnych talentów, który przygotowała pani pedagog Katarzyna Batkiewicz.
Uczniowie prezentowali różnorodne talenty: od gry na instrumentach przez śpiew, tańce regionalne, tańce współczesne do prezentacji własnych utworów instrumentalnych i wokalnych. Prawdziwym hitem (a może też niespodzianką) okazał się występ pana Jacka Jarząbka, w szkole nauczyciela WF-u, a poza szkołą także instruktora rowerowego trialu, którego pokaz zaprezentował zachwyconej publiczności. Pozostało już tylko życzyć sobie wzajemnie radosnych Świąt oraz wręczyć nagrody wszystkim, którzy wystąpili na scenie a także zwycięzcom w konkursach na Piernikowe choinki oraz na Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy, tradycyjnie już organizowany przez SU. 1 miejsce zajął stroik nr 19 należący do klasy 4 TE, 2 miejsce nr 7 – klasy 2 a HOT a 3 miejsce nr 8 – klasy 2 b HOT.
Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dzisiejszego show oraz dziękujemy za moc wrażeń!!!