Zespół dziewczyn z 4 TE w składzie: Zuzanna Makuch, Aleksandra Król i Justyna Domalik pod opieką p. Agnieszki Holli, wziął udział w konkursie Mistrzostwa Biznesu i Zarządzania, którego organizatorem była Fundacja Przedsiębiorczości Revas oraz Revas sp. z o.o.

Dziewczyny wcieliły się w rolę właścicieli wirtualnego biura podróży. Przez 6 tygodniu podejmowały decyzje dotyczące funkcjonowania i zarządzania ich biura stworzonego w grze symulacyjnej.

Rywalizacja odbywała się na niezależnych rynkach, na każdym rynku rywalizowało ze sobą 9 różnych zespołów.

Głównym celem konkursu był wzrost umiejętności uczniów w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Dziewczyny spędziły wiele godzin na analizowaniu sytuacji swojego przedsiębiorstwa, ale również sytuacji przedsiębiorstw konkurencyjnych. Na podstawie analizy podejmowały decyzje o wyborze ofert sprzedaży, dostawców, zatrudniania pracowników.

Pomimo ogromnego zaangażowania zespół reprezentujący naszą szkołę nie dostał się do finału, ale sam udział w konkursie zapewnił dziewczynom dużo frajdy a przede wszystkim dał możliwość sprawdzenia w praktyce zdobytych umiejętności zarządczych.