W dniu 31 stycznia 2024 r. odbyły się zawody rejonowe  w Licealiadzie Piłki Siatkowej Chłopców. W turnieju startowało 5 drużyn i zagrano systemem każdy z każdym.
Reprezentacja naszej szkoły wygrała z ZSO nr 2 (BÓR) 2:1 i miała wielkie szanse na awans do kolejnego etapu zawodów. ZSTiP (Metalka) wyszedł zwycięsko z każdego meczu, natomiast pozostałe drużyny przegrały co najmniej jeden mecz i na końcu liczono tzw. ,,małe punkty”. Naszej drużynie zabrakło jednego wygranego seta do awansu do kolejnego etapu, aby być w strefie medalowej. Zostało IV miejsce.
Pani dyrektor doceniła naszych siatkarzy, ich liczne popołudniowe treningi i rozegrany sparing. Liczymy, iż w przyszłym roku nasi uczniowie będą w jeszcze lepszej dyspozycji i uda się wywalczyć awans.

Dziękujemy i czekamy na więcej.

Wyniki:

I – ZST i P Nowy  Targ
II – ZSO nr 1 Nowy  Targ
III – ZSO  nr 2 Nowy  Targ
IV – ZSE Nowy  Targ
V – LO Czarny Dunajec

Skład drużyny: kapitan: Mateusz Teper, Jacopo Kołodziej, Paweł Domalik, Grzegorz Twardowski, Kacper Legutko, Daniel Zienkiewicz, Bartłomiej Palonek, Damian Maryniarczyk, Grzegorz Majerczak, Wiktor Tarasek, Maksymilian Duda, Krzysztof Galica, Robert Jaróg, Filip Szubryt.
Opiekun: p. Kinga Kasprzak