W dniu 16 kwietnia odbyła się Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt oraz Chłopców. Niestety reprezentacje naszej szkoły nie awansowały do etapu wojewódzkiego (tylko jedna drużyna mogła zdobyć awans). Nasi biegacze pomimo mrozu, deszczu i wiatru dzielnie walczyli o wysokie wyniki biorąc udział w zawodach na długim dystansie 1110 m oraz 1600m. Na wyróżnienie zasługuje kilku naszych uczniów:

Buhayou Yahor – indywidualnie 8 miejsce
Patryk Wójtowicz – indywidualnie 10 miejsce
Kamińska Oliwia – indywidualnie 18 miejsce
Robert Jaróg – indywidualnie 24 miejsce
Filip Kuruc – indywidualnie 25 miejsce

Skład drużyny damskiej, która zdobyła VI miejsce: Brzyzek Emilia, Kalata Gabriella, Kamińska Oliwia, Kuchta Zuzanna, Wanda Łukasz, Tatiana Andrusiak

Skład drużyny męskiej, która zdobyła V miejsce: Mateusz Kosek, Mateusz Teper, Kamil Ciągwa, Yahor Buhayou, Patryk Wójtowicz, Robert Jaróg, Filip Kuruc.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły.