W dniu 25 września naszą salę gimnastyczną odwiedziły przedszkolaki. Zajęcia wychowania fizycznego poprowadziła Pani Kinga Kasprzak wraz ze swoimi ,,asystentkami”: Karoliną Kraus oraz Wiktorią Wolską z kl. V p TOT.

Uczennice promowały aktywność fizyczną w środowisku lokalnym (gdzie po sąsiedzku znajduje się Przedszkole nr 2 w Nowym Targu).

Nasze dziewczęta przygotowały tor przeszkód, sędziowały w prostych zabawach oraz pomagały w przebiegu lekcji. W tym roku szczególnie zwracamy uwagę na aktywność sportową i rekreacyjną.

Dodatkowo informujemy, iż trwa Europejski Tydzień Sportu #BEACTIVE. Na zdjęciach część klasy I TOT, podczas  lekcji wychowania fizycznego u Pani Kingi Kasprzak, którą można śmiało nazwać ,,roztańczoną”.

Parę cytatów sportowych na ten tydzień:

Sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirującą, rzadką moc jednoczenia ludzi… W obaleniu barier rasowych jest potężniejszy niż rządy.”
John Carlin

“Wygrana to pokonanie samego siebie, własnego ciała, ograniczeń i obaw. Wygrana oznacza zmianę snu w rzeczywistość.”
Kilian Jornet Burgada

”Tylko Ci, którzy ryzykują pójście za daleko dowiedzą się, jak daleko można dojść”
 T.S. Eliot

Niech sport będzie z Wami!